Zbrojenia Budowlane

Prefabrykacja stali – zbrojeń budowlanych wykorzystywanych w budownictwie z różnych średnic o dowolnych kształtach

Stal zbrojeniowa prefabrykowana

Dynamiczny wzrost branży budowlanej zwiększył potrzebę maksymalnego skrócenia czasu jaki jest potrzebny do wznoszenia budynków. Nasza oferta umożliwia sprefabrykowanie i dostarczenie na plac budowy gotowe zbrojenia budowlane zgodne z dokumentacją techniczną.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy produkt zgodny z obowiązującymi normami budowlanymi. Nasza stal zbrojeniowa wytwarzana jest przez nowoczesne maszyny obsługiwane przez nasz wysoce wykwalifikowany personel zapewniają jedną z najlepszych jakości dostępnych na rynku.

Stal zbrojeniowa dostępna jest w wielu gatunkach, więcej informacji na ten temat znajduje się poniżej:

Prefabrykacja stali 1

Zbrojarnia Nowy Barkoczyn

Zakład prefabrykacji stali zbrojeniowej (tzw. Zbrojarnia) w oddalonym o 50 km od Trójmiasta Nowym Barkoczynie. Prefabrykacja stali prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę, która zdobywała doświadczenie w największych zbrojarniach w Polsce co w połączeniu z parkiem maszynowym pozwala nam uzyskać pewność w działaniu i najwyższą jakość świadczonych usług.

 
Stal zbrojeniowa sprefabrykowana w naszym zakładzie spełnia wszystkie obowiązujące cormy branżowe. Każda pozycja (Zbrojenia) pakowana jest w paczki i oznaczona poprzez przypiętą do nich etykietę z wyrysowanym kształtem pozycji i wszystkimi danymi niezbędnymi do ich identyfikacji. Ułatwia to proces wmontowania na budowie i zapewnia ciągłość prac zbrojarskich
 

Stal zbrojeniowa stosowana w Polsce

Prefabrykacja stali podlega zasadom i normom które stosują projektanci w projektowaniu budynków i obiektów inżynierskich, również te odnoszące się do stali zbrojeniowej, reguluje obecnie treść normy
PN-EN-1992-1-1 (EUROKOD 2). Eurokod 2 zastąpił stosowaną dawniej polską normę PN-B-03264:2002. Stosowany dawniej podział stali na klasy (A-0, A-I, A-II, A-III,AIIIN) przestał być akrualny. Zbrojenia budowlane charakteryzuje natomiast granica plastyczności (fyk) oraz ciągliwość (A, B, C). Te zmiany spowodowały wycofanie z produkcji niektóre gatunki stali (m.in. 34GS, 18G2-b, St0S-b). Zastąpiły je natomiast nowe, także stale importowane.

Inne nasze usługi

Poproś o ofertę!

Aby otrzymać ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie wyślij zapytanie na adres:
Usługi budowlane1 LQ
Dawid Choiński
Kierownik Zbrojarni

Oferta Zbrojarni obejmuje:

Prefabrykacja stali, Zbrojenia budowlane

Prefabrykacja stali odbywa się poprzez cięcie oraz cięcie-gięcie

Produkcja elementów przestrzennych

Stal zbrojeniowa może tworzyć gotowe elementy dzięki spawaniu i wiązaniu

Komplet dokumentów z każdą dostawą

Pozwala na sprawną identyfikację.
-WZ
-Lista pozycji
-Atesty hutnicze

Etykiety pozycji

Paczki z prętami są oznaczone poprzez przypiętą do nich etykietę z wyrysowanym kształtem pozycji i wszystkimi danymi niezbędnymi do ich identyfikacji.

Dostawy na terenie całej polski

Kompleksowość usług

Dzięki naszej zbrojarni uzyskujemy kompleksowość usług w zakresie realizacji robót żelbetowych.

English EN Polski PL Svenska SV Українська UK