Oferta pracy Inżynier budowy Szwecja i Polska

Oferta Pracy Inżynier budowy Szwecja i Polska - rekrutacja trwa!

Inżynier budowy - zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych;
  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną;
  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;
  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami;
  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót;
  • współpraca z kadrą kierowniczą, dostawcami i podwykonawcami robót;
  • bieżąca analiza postępu prac;
  • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych.
Prace betoniarskie 6

Inżynier budowy - Wymagania

  • znajomość j. angielskiego – biegłość nie jest wymagana, jednak wymagana jest komunikatywność
  • wykształcenie techniczne budowlane;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość Excell i Word;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej;
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość;
  • dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B.

Inżynier budowy - Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • doświadczenie na rynku zagranicznym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczenia się od najlepszych;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Nasze usługi:

Aplikacje o pracę należy składać na adres:

Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną lub telefoniczną
Usługi budowlane1 LQ
Adam Nadolski
Kierownik projektów
English EN Polski PL Svenska SV Українська UK